kuiviewer - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
nn: Klarte ikkje finna/lasta Kuiviewer-delen.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
nn: *.ui *.UI|Brukargrensesnitt-filer

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
nn: Stil

[ctx: Default style]
en: Default
nn: Standard

en: Set the style used for the view.
nn: Vel stilen som skal brukast til å visa vindauget.

en: Copy as Image
nn: Kopier som bilete

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nn: &Rediger

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nn: &Vis

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nn: &Fil

en: Displays Designer's UI files
nn: Viser UI-filene til utformaren

en: Original author
nn: Opphavsperson

en: Screenshot capability
nn: Støtte for skjermbilete

en: Friedrich W. H. Kossebau
nn: Friedrich W.H. Kossebau

en: Subwindow-like display of UI files
nn: Delvindaugsvising av UI-filer

en: Document to open
nn: Dokument som skal opnast

en: Save screenshot to file and exit
nn: Lagra skjermbiletet til ei fil og avslutt

en: Screenshot width
nn: Breidd på skjermbilete

en: Screenshot height
nn: Høgd på skjermbilete
