kuiviewer - en to oc translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
oc: Estil

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

en: Document to open
oc: Document a dobrir
