kuiviewer - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
pa: *.ui *.UI|ਯੂਜਰ ਇੰਟਰਫੇਸ ਫਾਇਲਾਂ

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
pa: ਸਟਾਇਲ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pa: ਸੋਧ(&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pa: ਵੇਖੋ(&V)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pa: ਫਾਇਲ(&F)

en: Displays Designer's UI files
pa: ਡਿਜ਼ਾਈਨਰ ਦੀਆਂ UI ਫਾਇਲਾਂ ਵੇਖਾਓ

en: Richard Moore
pa: ਰਿਚਰਡ ਮੂਰੇ

en: Document to open
pa: ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਦਸਤਾਵੇਜ਼

en: Save screenshot to file and exit
pa: ਸਕਰੀਨ-ਸਾਂਟ ਨੂੰ ਫਾਇਲ 'ਚ ਸੰਭਾਲੋ ਅਤੇ ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Screenshot width
pa: ਸਕਰੀਨ-ਸਾਂਟ ਚੌੜਾਈ

en: Screenshot height
pa: ਸਕਰੀਨ-ਸਾਂਟ ਉਚਾਈ
