kuiviewer - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
pl: Nie można odnaleźć lub wczytać KPart KUiViewer.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
pl: *.ui *.UI|Pliki interfejsu użytkownika

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
pl: Styl

[ctx: Default style]
en: Default
pl: Domyślne

en: Set the style used for the view.
pl: Ustawia wygląd używany w widoku.

en: Copy as Image
pl: Skopiuj jako obraz

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

en: Displays Designer's UI files
pl: Wyświetla pliki UI Designera

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Screenshot capability
pl: Możliwość zrzutów ekranu

en: Subwindow-like display of UI files
pl: Wyświetlanie plików UI jako podokna

en: Document to open
pl: Dokument do otwarcia

en: Save screenshot to file and exit
pl: Zapisz zrzut ekranu do pliku i wyjdź

en: Screenshot width
pl: Szerokość zrzutu ekranu

en: Screenshot height
pl: Wysokość zrzutu ekranu
