kpartloader - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
sk: &Koniec

en: &About KPart...
sk: &O KPart...

en: No part named %1 found.
sk: Nenájdená žiadna časť %1.

en: This is a test application for KParts.
sk: Toto je testovacia aplikácia pre KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
sk: Názov na časti na načítanie, napr. dolphinpart.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník
