kuiviewer - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
sk: Nepodarilo sa nájsť KPart KuiViewer.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
sk: *.ui *.UI|Súbory užívateľského rozhrania

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
sk: Štýl

[ctx: Default style]
en: Default
sk: Predvolené

en: Set the style used for the view.
sk: Nastaviť štýl pre zobrazenie.

en: Copy as Image
sk: Kopírovať ako obrázok

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

en: Displays Designer's UI files
sk: Zobrazuje súbory UI pre Designer

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Screenshot capability
sk: Šírka snímky obrazovky

en: Subwindow-like display of UI files
sk: Podokenné zobrazovanie UI súborov

en: Document to open
sk: Otváraný dokument

en: Save screenshot to file and exit
sk: Uložiť snímok obrazovky do súboru a skončiť

en: Screenshot width
sk: Šírka snímku obrazovky

en: Screenshot height
sk: Výška snímku obrazovky
