kuiviewer - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
sl: Ni mogoče najti ali naložiti KUiViewer KPart.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
sl: *.ui *.UI|Datoteke uporabniškega vmesnika

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
sl: Slog

[ctx: Default style]
en: Default
sl: Privzet

en: Set the style used for the view.
sl: Nastavi slog uporabljen za prikaz.

en: Copy as Image
sl: Kopiraj kot sliko

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

en: Displays Designer's UI files
sl: Prikaže datoteke Designer UI

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Screenshot capability
sl: Zmožnost zajemanja zaslonskih slik

en: Subwindow-like display of UI files
sl: Podokenski način prikaza datotek UI

en: Document to open
sl: Dokument za odprtje

en: Save screenshot to file and exit
sl: Shrani zaslonsko sliko v datoteko in končaj

en: Screenshot width
sl: Širina zaslonske slike

en: Screenshot height
sl: Višina zaslonske slike
