kuiviewer - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
tg: *.ui *.UI|Файли истифода бурдаи интерфейс

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
tg: Услуб

en: KUIViewer
tg: KUIТамошобин

en: Displays Designer's UI files
tg: Нишон додани UI нақшаи файли Designer

en: Document to open
tg: Ҳуҷҷат барои кушодан
