kuiviewer - en to th translation catalogue (10 entries)

en: *.ui *.UI|User Interface Files
th: *.ui *.UI|แฟ้มส่วนติดต่อผู้ใช้

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
th: รูปแบบ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
th: แ&ก้ไข

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
th: มุ&มมอง

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
th: แ&ฟ้ม

en: Displays Designer's UI files
th: แสดงแฟ้มส่วนติดต่อผู้ใช้ของ Designer

en: Document to open
th: เอกสารที่จะเปิด

en: Save screenshot to file and exit
th: บันทึกภาพหน้าจอที่จับได้ไปยังแฟ้มและออกจากโปรแกรม

en: Screenshot width
th: ความกว้างขอภาพหน้าจอที่จับได้

en: Screenshot height
th: ความสูงขอภาพหน้าจอที่จับได้
