kuiviewer - en to ug translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
ug: ئۇسلۇب

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

en: Document to open
ug: ئاچىدىغان پۈتۈك
