kpartloader - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: &About KPart...
uk: &Про KPart…

en: No part named %1 found.
uk: Частини з назвою %1 не знайдено!

en: This is a test application for KParts.
uk: Це тестова програма для KParts.

en: Name of the part to load, e.g. dolphinpart
uk: Назва частини, яку слід завантажити, наприклад dolphinpart

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка
