kuiviewer - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Unable to locate or load KUiViewer KPart.
uk: Не вдалося знайти або завантажити KPart KUiViewer.

en: *.ui *.UI|User Interface Files
uk: *.ui *.UI|Файли інтерфейсу користувача

note: i18n: ectx: ToolBar (styleBar)
en: Style
uk: Стиль

[ctx: Default style]
en: Default
uk: Типовий

en: Set the style used for the view.
uk: Встановити стиль для перегляду.

en: Copy as Image
uk: Копіювати як зображення

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

en: Displays Designer's UI files
uk: Показує UI файли програми Designer

en: Original author
uk: Автор початкової версії

en: Screenshot capability
uk: Можливість створення знімків екрана

en: Subwindow-like display of UI files
uk: Показ вмісту файлів UI у форматі допоміжних вікон

en: Document to open
uk: Відкрити документ

en: Save screenshot to file and exit
uk: Зберегти знімок екрана у файл і вийти

en: Screenshot width
uk: Ширина знімка екрана

en: Screenshot height
uk: Висота знімка екрана
