kde-inotify-survey - en to ca translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
ca: Baixa la capacitat d'instàncies de l'inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca: Hi ha massa aplicacions que voleu monitorar els canvis dels fitxers! Quan s'exhaureixi la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcioni correctament. Tanqueu algunes aplicacions o augmenteu el límit. Actualment, s'utilitza el %1% d'instàncies i el %2% dels vigilants.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca: Hi ha massa aplicacions que voleu monitorar els canvis dels fitxers! Quan s'exhaureixi la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcioni correctament. La capacitat no es pot augmentar. Intenteu tancar algunes aplicacions per a recuperar recursos addicionals. Actualment, s'utilitza el %1% d'instàncies i el %2% dels vigilants.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
ca: Augment el límit d'instàncies

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
ca: Baixa capacitat de vigilància de l'inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca: Les aplicacions obertes volen vigilar massa fitxers cercant canvis! Quan s'exhaureixi la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcioni correctament. Tanqueu algunes aplicacions o augmenteu el límit. Actualment, s'utilitza el %1% d'instàncies i el %2% dels vigilants.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca: Les aplicacions obertes volen vigilar massa fitxers cercant canvis! Quan s'exhaureixi la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcioni correctament. La capacitat no es pot augmentar. Intenteu tancar algunes aplicacions per a recuperar recursos addicionals. Actualment, s'utilitza el %1% d'instàncies i el %2% dels vigilants.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
ca: Augmenta el límit de vigilància
