kde-inotify-survey - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
ca@valencia: Baixa la capacitat d'instàncies d'inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca@valencia: Hi ha massa aplicacions de les que voleu monitorar els canvis en els fitxers! Quan s'exhaurisca la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcione correctament. Tanqueu algunes aplicacions o augmenteu el límit. Actualment, s'utilitza %1% d'instàncies i %2% dels vigilants.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca@valencia: Hi ha massa aplicacions de les que voleu monitorar els canvis en els fitxers! Quan s'exhaurisca la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcione correctament. La capacitat no es pot augmentar. Intenteu tancar algunes aplicacions per a recuperar recursos addicionals. Actualment, s'utilitza %1% d'instàncies i %2% dels vigilants.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
ca@valencia: Augmenta el límit d'instàncies

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
ca@valencia: Baixa la capacitat de vigilància d'inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca@valencia: Les aplicacions obertes volen vigilar massa fitxers a la busca de canvis! Quan s'exhaurisca la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcione correctament. Tanqueu algunes aplicacions o augmenteu el límit. Actualment, s'utilitza %1% d'instàncies i %2% dels vigilants.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ca@valencia: Les aplicacions obertes volen vigilar massa fitxers a la busca de canvis! Quan s'exhaurisca la capacitat, evitarà que el seguiment dels fitxers funcione correctament. La capacitat no es pot augmentar. Intenteu tancar algunes aplicacions per a recuperar recursos addicionals. Actualment, s'utilitza %1% d'instàncies i %2% dels vigilants.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
ca@valencia: Augmenta el límit de vigilància
