kde-inotify-survey - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
eu: «inotify» intantzia-gaitasun apala

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
eu: Fitxategi-aldaketak gainbegiratu nahi dituzten aplikazio gehiegi dituzu! Gaitasuna agortzen denean, fitxategi gainbegiratze gehiago ondo egitea eragotziko du. Aplikazio batzuk itxi edo muga handiagotu. Une honetan instantzien %%1 eta zaintzen %%2 erabiltzen ditu.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
eu: Fitxategi-aldaketak gainbegiratu nahi dituzten aplikazio gehiegi dituzu! Gaitasuna agortzen denean, fitxategi gainbegiratze gehiago ondo egitea eragotziko du. Zure gaitasuna ezin da handiagotu. Saiatu aplikazio batzuk ixten baliabide osagarriak berreskuratzeko. Une honetan instantzien %%1 eta zaintzen %%2 erabiltzen ditu.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
eu: Handiagotu instantzia-muga

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
eu: «inotify»ren zaintza-gaitasun apala

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
eu: Irekita dituzun aplikazioek, aldaketa bila, fitxategi gehiegi zaindu nahi dituzte! Gaitasuna agortzen denean, fitxategi gainbegiratze gehiago ondo egitea eragotziko du.  Aplikazio batzuk itxi edo muga handiagotu. Une honetan instantzien %%1 eta zaintzen %%2 erabiltzen ditu.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
eu: Fitxategi-aldaketak gainbegiratu nahi dituzten aplikazio gehiegi dituzu! Gaitasuna agortzen denean, fitxategi gainbegiratze gehiago ondo egitea eragotziko du. Zure gaitasuna ezin da handiagotu. Saiatu aplikazio batzuk ixten baliabide osagarriak berreskuratzeko. Une honetan instantzien %%1 eta zaintzen %%2 erabiltzen ditu.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
eu: Handitu zaintza-muga
