kde-inotify-survey - en to gl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
gl: Quedan poucas instancias libres de inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
gl: Ten demasiadas aplicacións que queren vixiar cambios en ficheiros! Cando se supere a capacidade a vixilancia de ficheiros adicionais deixará de funcionar correctamente. Peche algunhas aplicacións ou aumente o límite. Nestes momentos están usándose un %1% das instancias e un %2% das vixilancias.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
gl: Ten demasiadas aplicacións que queren vixiar cambios en ficheiros! Cando se supere a capacidade a vixilancia de ficheiros adicionais deixará de funcionar correctamente. Aumentar a capacidade non é unha opción. Probe a pechar algunhas aplicacións para liberar recursos. Nestes momentos están usándose un %1% das instancias e un %2% das vixilancias.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
gl: Aumentar o límite de instancias

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
gl: Quedan poucas vixilancias libres de inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
gl: As aplicacións abertas queden vixiar cambios en demasiados ficheiros! Cando se supere a capacidade a vixilancia de ficheiros adicionais deixará de funcionar correctamente. Peche algunhas aplicacións ou aumente o límite. Nestes momentos están usándose un %1% das instancias e un %2% das vixilancias.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
gl: As aplicacións abertas queden vixiar cambios en demasiados ficheiros! Cando se supere a capacidade a vixilancia de ficheiros adicionais deixará de funcionar correctamente. Aumentar a capacidade non é unha opción. Probe a pechar algunhas aplicacións para liberar recursos. Nestes momentos están usándose un %1% das instancias e un %2% das vixilancias.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
gl: Aumentar o límite de vixilancias
