kde-inotify-survey - en to ia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
ia: Basse Capacitate de Instantia de Inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ia: Tu ha troppe applicationes que vole monitorar cambiamentos de file! Quando le capacitate es exhaustite il prevenira ulterior monitorar ab laborar correctemente. O tu claude alcun applicationes o augmenta le limite. Currentemente il es usante %1% de instantias e %2% de observationes.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ia: Tu ha troppe applicationes que vole monitorar cambiamentos de file! Quando le capacitate es exhaustite il prevenira ulterior monitorar ab laborar correctemente Tu capacitate non pote esser augmentate. Tu essaya clauder alcun applicationes per recuperar ressources additional. Currentemente il es usante %1% de instantias e %2% de observationes.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
ia: Augmenta Limite de Instantia

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
ia: Basse Capacitate de Observation de Inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ia: Tu applicationes aperite vole observar troppe file per cambiamentos! Quando le capacitate es exhaustite il prevenira ulterior monitorar ab laborar correctemente. O tu claude alcun applicationes o augmenta le limite. Currentemente il es usante %1% de instantias e %2% de observationes.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ia: Tu applicationes aperite vole observar troppe files per cambiamentos! Quando le capacitate es exhaustite il prevenira ulterior monitorar ab laborar correctemente Tu capacitate non pote esser augmentate. Tu essaya clauder alcun applicationes per recuperar ressources additional. Currentemente il es usante %1% de instantias e %2% de observationes.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
ia: Augmenta limite de observation
