kde-inotify-survey - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
ka: Inotify-ის გაშვებული ასლების რაოდენობა დაბალია

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ka: თქვენ გაქვთ ძალიან ბევრი აპლიკაცია, რომლებსაც ფაილის ცვლილებების მონიტორინგი სურთ! როდესაც რესურსები ამოიწურება, ეს ფაილების მონიტორინგის სწორად მუშაობას ხელს შეუშლის . დახურეთ ზოგიერთი აპლიკაცია ან გაზარდეთ ლიმიტი. ამჟამად გამოიყენება გაშვებული ასლები: %1% და მაყურებლები %2%.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ka: გაქვთ მეტისმეტად ბევრი აპლიკაცია, რომლებსაც ფაილის ცვლილებების თვალყურის დევნება სურს! როცა შესაძლებლობები ამოიწურება, ის ხელს შეუშლის ფაილის თვალყურის დევნების სწორად მუშაობას. მოცულობას ვერ გაზრდით. სცადეთ, დახურთ ზოგიერთი აპლიკაცია, რომ რესურსები გაათავისუფლოთ. ამჟამად გამოიყენება %1% გაშვებულ ასლი და %2% მაყურებელი.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
ka: გაშვებული ასლის ლიმიტის გაზრდა

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
ka: Inotify-ის მაყურებლის მოცულობა საკმარისზე ნაკლებია

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ka: თქვენ გაქვთ ძალიან ბევრი აპლიკაცია, რომლებსაც ფაილის ცვლილებების ყურება სურთ! როდესაც რესურსები ამოიწურება, ეს ფაილების ყურებას სწორად მუშაობას ხელს შეუშლის . დახურეთ ზოგიერთი აპლიკაცია ან გაზარდეთ ლიმიტი. ამჟამად გამოიყენება გაშვებული ასლები: %1% და მაყურებლები %2%.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
ka: თქვენს ღია აპლიკაციებს მეტისმეტად ბევრი ფაილის ცვლილებების თვალყური სურს! როცა შესაძლებლობები ამოიწურება, ის ხელს შეუშლის ფაილის თვალყურის დევნების სწორად მუშაობას. მოცულობას ვერ გაზრდით. სცადეთ, დახურთ ზოგიერთი აპლიკაცია, რომ რესურსები გაათავისუფლოთ. ამჟამად გამოიყენება %1% გაშვებულ ასლი და %2% მაყურებელი.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
ka: Inotify-ის მაყურებლის ლიმიტი
