kde-inotify-survey - en to lv translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
lv: Zema „Inotify“ instanču kapacitāte

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
lv: Datņu izmaiņas vēlas pārraudzīt pārāk liels programmu skaits! Kad vairs nebūs pieejama brīva kapacitāte, datņu pārraudzība vairs nevarēs notikt korekti. Vai nu aizveriet kādu no šīm programmām, vai arī palieliniet limitu. Šobrīd izmanto %1 % no instancēm un %2 % no pārraudzības resursiem.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
lv: Datņu izmaiņas vēlas pārraudzīt pārāk liels programmu skaits! Kad vairs nebūs pieejama brīva kapacitāte, datņu pārraudzība vairs nevarēs notikt korekti. Šo kapacitāti nevar palielināt. Mēģiniet aizvērt kādas no šīm programmām, lai iegūtu vairāk brīvu resursu. Šobrīd izmanto %1 % no instancēm un %2 % no pārraudzības resursiem.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
lv: Palielināt instanču limitu

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
lv: „Inotify“ pārraudzības kapacitāte ir zema

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
lv: Sistēmā atvērtās programmās mēģina pārraudzīt izmaiņas pārāk daudzās datnēs! Kad vairs nebūs pieejama brīva kapacitāte, datņu pārraudzība vairs nevarēs notikt korekti. Vai nu aizveriet kādu no šīm programmām, vai arī palieliniet limitu. Šobrīd izmanto %1 % no instancēm un %2 % no pārraudzības resursiem.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
lv: Sistēmā atvērtās programmās mēģina pārraudzīt izmaiņas pārāk daudzās datnēs! Kad vairs nebūs pieejama brīva kapacitāte, datņu pārraudzība vairs nevarēs notikt korekti. Šo kapacitāti nevar palielināt. Mēģiniet aizvērt kādas no šīm programmām, lai iegūtu vairāk brīvu resursu. Šobrīd izmanto %1 % no instancēm un %2 % no pārraudzības resursiem.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
lv: Palielināt pārraudzības limitu
