kde-inotify-survey - en to pl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
pl: Mała zasobność wystąpień inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
pl: Masz zbyt wiele aplikacji chcących śledzić zmiany w plikach! Gdy zasobność zostanie wyczerpana, to dalsze śledzenie plików będzie działać nieprawidłowo. Aby temu zaradzić, zamknij niektóre z aplikacji lub zwiększ tę liczbę graniczną. Obecnie używanych jest %1% wystąpień oraz %2% śledzeń.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
pl: Masz zbyt wiele aplikacji chcących śledzić zmiany w plikach! Gdy wyczerpiesz dozwoloną liczbę śledzonych plików, to ich dalsze śledzenie przestanie działać poprawnie. Nie możesz zwiększyć tej liczby. Spróbuj zamknąć kilka aplikacji, aby odzyskać zasoby. Obecnie używanych jest %1% wystąpień oraz %2% śledzeń.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
pl: Zwiększ graniczną liczbę wystąpień

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
pl: Mała zasobność patrzących na inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
pl: Twoje otwarte aplikacje chcą śledzić zmiany w zbyt wielu plikach! Gdy zasobność zostanie wyczerpana, to dalsze śledzenie plików będzie działać nieprawidłowo. Aby temu zaradzić, zamknij niektóre z aplikacji lub zwiększ tę liczbę graniczną. Obecnie używanych jest %1% wystąpień oraz %2% śledzeń.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Your capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
pl: Twoje otwarte aplikacje chcą śledzić zmiany w zbyt wielu plikach! Gdy zasobność zostanie wyczerpana, to dalsze śledzenie plików będzie działać nieprawidłowo. Aby temu zaradzić, nie możesz zwiększyć liczby granicznej. Zamknij niektóre z aplikacji, aby odzyskać zasoby. Obecnie używanych jest %1% wystąpień oraz %2% śledzeń.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
pl: Zwiększ graniczną liczbę śledzeń
