kde-inotify-survey - en to sl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
sl: Kapaciteta pojavka Inotify je nizka

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
sl: Imate preveč aplikacij, ki želijo spremljati spremembe datotek! Ko je zmogljivost izčrpana, preprečuje, da bi nadaljnje nadzorovanje datotek delovalo pravilno. Bodisi zaprite nekaj aplikacij ali povečajte mejo. Trenutnoje v rabi %1% pojavkov in %2% nadzorovanj.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
sl: Imate preveč aplikacij, ki želijo spremljati spremembe datotek! Ko je zmogljivost izčrpana, preprečuje, da bi nadaljnje nadzorovanje datotek delovalo pravilno. Vaše kapacitete ni mogoče povečati. Poskusite zapreti nekaj aplikacij, da bi sprostili nekaj virov. Trenutno je v rabi %1% pojavkov in %2% nadzorovanj.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
sl: Povečajte omejitev pojavka

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
sl: Kapaciteta nadzorovanja Inofity je nizka

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
sl: Vaše odprte aplikacije želijo nadzorovati preveč datotek in njihovih sprememb! Ko je zmogljivost izčrpana, preprečuje, da bi nadaljnje nadzorovanje datotek delovalo pravilno. Vaše kapacitete ni mogoče povečati. Bodisi zaprite nekaj aplikacij ali povečajte omejitev. Trenutno je v rabi %1% pojavkov in %2% nadzorovanj.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
sl: Vaše odprte aplikacije želijo nadzorovati preveč datotek in njihovih sprememb! Ko je zmogljivost izčrpana, preprečuje, da bi nadaljnje nadzorovanje datotek delovalo pravilno. Vaše kapacitete ni mogoče povečati. Poskusite zapreti nekaj aplikacij, da bi sprostili nekaj virov. Trenutno je v rabi %1% pojavkov in %2% nadzorovanj.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
sl: Povečaj omejitev števila nadzorovanj
