kde-inotify-survey - en to uk translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Inotify Instance Capacity Low
uk: Вичерпуються можливості екземпляра inotify

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
uk: У вас надто багато програм, які спостерігають за змінами у файлах! Коли можливості буде вичерпано, подальше спостереження за файлами не працюватиме належним чином. Або завершіть роботу якихось програм, або збільште порогове значення обмеження. Зараз використано %1% екземплярів та %2% спостережень.

[ctx: @info]
en: You have too many applications wanting to monitor file changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
uk: У вас надто багато програм, які спостерігають за змінами у файлах! Коли можливості буде вичерпано, подальше спостереження за файлами не працюватиме належним чином. Можливості у вашій системі не може бути розширено. Спробуйте завершити роботу деяких програм, що вивільнити додаткові ресурси. Зараз використано %1% екземплярів та %2% спостережень.

[ctx: @action]
en: Increase Instance Limit
uk: Збільшити максимальну кількість екземплярів

[ctx: @title]
en: Inotify Watch Capacity Low
uk: Вичерпуються можливості щодо спостереження inotify

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. Either close some applications or increase the limit. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
uk: Відкриті вами програми виконують спостереження за змінами у надто великій кількості файлів! Коли можливості буде вичерпано, подальше спостереження за файлами не працюватиме належним чином. Або завершіть роботу якихось програм, або збільште порогове значення обмеження. Зараз використано %1% екземплярів та %2% спостережень.

[ctx: @info]
en: Your open applications want to watch too many files for changes! When the capacity is exhausted it will prevent further file monitoring from working correctly. You capacity cannot be increased. Try closing some applications to recover additional resources. Currently using %1% of instances and %2% of watches.
uk: Відкриті вами програми виконують спостереження за змінами у надто великій кількості файлів! Коли можливості буде вичерпано, подальше спостереження за файлами не працюватиме належним чином. Можливості у вашій системі не може бути розширено. Спробуйте завершити роботу деяких програм, що вивільнити додаткові ресурси. Зараз використано %1% екземплярів та %2% спостережень.

[ctx: @action]
en: Increase Watch Limit
uk: Розширити обмеження щодо спостереження
