audiorename_plugin - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
ar: هناك ملف أقدم بالإسم '%1' موجود مسبقاً.

en: A similar file named '%1' already exists.
ar: هناك ملف مماثل بالإسم '%1' موجود مسبقاً.

en: A newer file named '%1' already exists.
ar: هناك ملف أحدث بالإسم '%1' موجود مسبقاً.

en: Source File
ar: ملف المصدر

en: Existing File
ar: ملف موجود

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
ar: هل تريد استبدال الملف الموجود بالملف الموجود على اليمين؟

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ar: الملف الصوني غير محفوظ
    في المضيف المحلي
    انقر على هذه الشارة لتحميله.

en: Unable to load audio file
ar: تعذر تحميل الملف الصوتي

en: Artist: %1
ar: الفنان: %1

en: Title: %1
ar: العنوان: %1

en: Comment: %1
ar: تعليق: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
ar: معدل البت: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
ar: Sample Rate: %1 %2

en: Length:
ar: المدة:
