imagerename_plugin - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
ar: أنت تريد إعادة كتابة الصورة اليمنى فوق الصورة اليسرى.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ar: لم يتم تحميل الصورة
    إلى الجهاز.
    إضغط على العلامة لحفظها.

en: Unable to load image
ar: غير قادر على تحميل الصورة

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
ar: العمق: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
ar: الأبعاد: %1x%2
