kcmkdnssd - en to ar translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
ar: المجالات الإضافية

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
ar: قائمة مجالات الإنترنت التي سيتم البحث فيها عن الخدمات بالإضافة للمجال المبدئي (الشبكة المحلية بشكل عام).

en: ZeroConf configuration
ar: تشكيل ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
ar: (C) 2004,2005 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
ar: إعداد تصفح الخدمات بواسطة ZeroConf
