nepomuk - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
ar: عتبة خدمة نبومك

en: Maintainer
ar: المشرف

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
ar: الخدمة لتبدأ

en: No service name specified
ar: لم يتم تحديد اسم للخدمة

en: Unknown service name:
ar: اسم الخدمة غير معروف:
