audiorename_plugin - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
ast: Yá esiste un ficheru anterior nomáu «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
ast: Yá esiste un ficheru similar nomáu «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
ast: Yá esiste un ficheru más reciente nomáu «%1».

en: Source File
ast: Ficheru fonte

en: Existing File
ast: Ficheru esistente

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
ast: ¿Quies camudar el ficheru esistente pol de la derecha?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ast: Esti ficheru de soníu nun ta
    guardáu nel host llocal.
    Calca nesta etiqueta pa cargalu.

en: Unable to load audio file
ast: Nun se pue cargar el ficheru de soníu

en: Artist: %1
ast: Artista: %1

en: Title: %1
ast: Títulu: %1

en: Comment: %1
ast: Comentariu: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
ast: Tasa de bits: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
ast: Tasa muestréu: %1 %2

en: Length:
ast: Duración:
