htmlsearch - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
ast: Xenerador d'índices pa ficheros d'ayuda de KDE.

en: The language to index
ast: La llingua a indizar

en: Generating Index
ast: Xenerando l'índiz

en: Scanning for files
ast: Restolando pente los ficheros

en: Extracting search terms
ast: Estrayendo los términos de consulta

en: Generating index...
ast: Xenerando l'índiz...

en: Files processed: %1
ast: Ficheros procesaos: %1
