imagerename_plugin - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
ast: Quies sobrescribir la semeya de la manzorga pola que ta na derecha.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ast: Esta semeya nun ta atroxada
    nel agospiamientu llocal.
    Calca nesta etiqueta pa cargala.

en: Unable to load image
ast: Nun pue cargase la imaxe

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
ast: Profundidá de color: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
ast: Dimensiones: %1x%2
