kcmnotify - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
ast: <h1>Notificaciones del sistema</h1> KDE ufre grandes posibilidaes de controlar cómo se t'avisará cuando ocurran ciertos socesos. Hai delles posibilidaes p'avisate:<ul><li>Como se diseñó orixinalmente l'aplicación.</li><li>Con un pitíu o otru soníu.</li><li>Con un cuadru de diálogu nun ventanu con más información.</li><li>Guardando el socesu nun ficheru de rexistru ensin otra notificación visual o auditiva.</li></ul>

en: Event source:
ast: Orixe del socesu:

en: &Applications
ast: &Aplicaciones

en: &Player Settings
ast: Opciones del re&productor

en: System Notification Control Panel Module
ast: Módulu del panel de control de notificaciones del sistema

en: (c) 2002-2006 KDE Team
ast: (c) 2002-2006 L'equipu de KDE

en: Original implementation
ast: Desendolcu orixinal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
ast: Usar el sistema de soníu de &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
ast: &Utilizar reproductor esternu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
ast: Re&productor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
ast: E&nsin salida de soníu
