kio_bookmarks - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Places
ast: Llugares

en: My bookmarks
ast: Los mios marcadores

en: Initial developer
ast: Desendolcador inicial

en: There are no bookmarks to display yet.
ast: Entá nun hai marcadores p'amosar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ast: Nun s'alcontró el ficheru CSS de kio_bookmarks. La salida nun va vese bien.
    Revisa la to instalación.

en: My Bookmarks
ast: Los mios marcadores
