kio_thumbnail - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
ast: Triba MIME non especificada.

en: No or invalid size specified.
ast: Tamañu non válidu o non especificáu.

en: Cannot create thumbnail for directory
ast: Nun pudo crease miniatura del direutoriu

en: No plugin specified.
ast: Nun s'especificó dengún complementu.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ast: Nun pudo cargase ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
ast: Nun pudo crease miniatura de %1

en: Failed to create a thumbnail.
ast: Fallu al crear la miniatura.

en: Could not write image.
ast: Nun pudo escribise la imaxe

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ast: Falló axuntase al segmentu de memoria compartida %1

en: Image is too big for the shared memory segment
ast: La imaxe ye mui grande pal segmentu de memoria compartida
