knotify4 - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Could not mount the following device: %1
ast: Nun pudo montase'l siguiente preséu: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ast: Nun pudo desmontase'l siguiente preséu: %1
    Un o más ficheros del preséu tán abiertos en dalguna aplicación

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ast: Nun pudo espulsase'l siguiente preséu: %1
    Un o más ficheros del preséu tán abiertos en dalguna aplicación

en: Current Maintainer
ast: Caltenedor actual

en: Previous Maintainer
ast: Encargáu anterior

en: Sound support
ast: Sofitu de soníu

en: Porting to KDE 4
ast: Adaptación a KDE 4
