kquitapp - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
ast: Utilidá pa colar d'aplicaciones dende la llinia de comandos

en: Quit a D-Bus enabled application easily
ast: Colar fácilmente d'una aplicación con sofitu pa D-BUS

en: Current maintainer
ast: Encargáu actual

en: Full service name, overrides application name provided
ast: Nome completu del serviciu, sustitúi'l nome d'aplicación dau

en: Path in the D-Bus interface to use
ast: Camín na interface de D-Bus a usar

en: The name of the application to quit
ast: El nome de l'aplicación a quitar

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
ast: L'aplicación %1 nun pudo alcontrase usando'l serviciu %2 y el camín %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
ast: Fallu al colar de l'aplicación %1. El fallu que se xeneró foi:
    
         %2 : %3
