kio4-v1 - en to ast translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:window]
en: Places
ast: Llugares

en: Places
ast: Llugares

en: 1 Folder | %1 Folders
ast[0]: 1 Carpeta
ast[1]: %1 Carpetes

en: 1 File | %1 Files
ast[0]: 1 File
ast[1]: %1 Ficheros

en: Could not read %1.
ast: Nun puede lleese %1.

en: Could not write to %1.
ast: Nun puede escribise en %1.

en: &Yes
ast: &Sí

en: &No
ast: &Non
