kio_help4 - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Output file
ast: Ficheru de salida

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
ast: Xenera entidaes DocBook p'accesos rápidos por tecláu a aiciones estándar

en: There is no documentation available for %1.
ast: Nun hai documentación disponible sobre %1.

en: Looking up correct file
ast: Restolando pel ficheru correutu

en: Preparing document
ast: Tresnando'l documentu

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
ast: Nun se pudo analizar el ficheru d'ayuda solicitáu:<br />%1

en: Saving to cache
ast: Atroxando en caché

en: Using cached version
ast: Usando la versión de la caché

en: Looking up section
ast: Guetando la seición

en: Could not find filename %1 in %2.
ast: Nun s'alcontró el ficheru %1 en %2.

en: Stylesheet to use
ast: Fueya d'estilu a usar

en: Output whole document to stdout
ast: Unviar el documentu completu a stdout

en: Output whole document to file
ast: Unviar el documentu completu a un ficheru

en: Create a ht://dig compatible index
ast: Crear un índiz compatible con ht://dig

en: Check the document for validity
ast: Comprobar la validez del documentu

en: Create a cache file for the document
ast: Crear un ficheru de caché pal documentu

en: Set the srcdir, for kdelibs
ast: Afitar el srcdir, pa kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
ast: Parámetros a pasar a la fueya d'estilos

en: The file to transform
ast: El ficheru a tresformar

en: XML-Translator
ast: Traductor de XML

en: KDE Translator for XML
ast: Traductor KDE pa XML

en: Could not write to cache file %1.
ast: Nun se pudo escribir nel ficheru de caché %1.

en: Parsing stylesheet
ast: Analizando la fueya d'estilu

en: Parsing document
ast: Analizando'l documentu

en: Applying stylesheet
ast: Aplicando la fueya d'estilu

en: Writing document
ast: Escribiendo nel documentu
