kppplogview - en to ast translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
ast: Esportar a ficheru de testu usando puntu y coma como separtadores.<p></p>Puede usase en programes de fueya de cálculu como <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
ast: Esportar a HTML. <p></p>Puede usase como intercambéu pr <i>Internet</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
ast: Asistente d'esportación de rexistru de KPPP

en: List with possible output formats
ast: Amosar formatos posibles de salida

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
ast: <qt><b>Por favor escueyi'l formatu de salida de la esquierda.</b></qt>

en: Selection of Filetype
ast: Escoyeta de triba de ficheru

en: Filename:
ast: Nome del ficheru:

en: [No file selected]
ast: [ficheru ensin escoyer]

en: &Select File...
ast: &Escueyi ficheru...

en: Select the filename of the exported output file
ast: Escueyi'l ficheru del ficheru pa esportar

en: Selection of Filename
ast: Escoyeta del nome de ficheru

en: File Format
ast: Formatu del Ficheru

en: Please Choose File
ast: Por favor escueyi un ficheru

en: Connection log for %1
ast: Rexistru de conexones de %1

en: Loading log files
ast: Cargando ficheros de rexistru

en: KPPP log viewer
ast: Visor de ficheros rexistru de KPPP

en: KPPP Log Viewer
ast: Visor de ficheros rexistru de KPPP

en: Monthly Log
ast: Rexistru mensual

en: &File
ast: &Ficheru

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
ast: (c) 1999-2002, Los desendolcadores de KPPP

en: Run in KPPP mode
ast: Executar en mou KPPP

en: Connection
ast: Conexón

en: Day
ast: Día

en: From
ast: Dende

en: Until
ast: Fasta

en: Duration
ast: Duración

en: Costs
ast: Costes

en: Bytes In
ast: Bytes d'entrada

en: Bytes Out
ast: Bytes de salida

en: All Connections
ast: Toles conexones

en: &Prev Month
ast: Mes &anterior

en: &Next Month
ast: Mes &siguiente

en: C&urrent Month
ast: Mes act&ual

en: &Export...
ast: &Esportar...

en: Statistics:
ast: Estadístiques:

en: n/a
ast: n/d

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
ast[0]: Escoyeta %1 conexón
ast[1]: Escoyeta  %1 conexones

en: %1 connection | %1 connections
ast[0]: %1 conexón
ast[1]: %1 conexones

en: Monthly estimates
ast: Estimación mensual

en: Connection log for %1 %2
ast: Rexistru de conexones de %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
ast: Nun hai conexones de %1 %2 disponibles

en: A document with this name already exists.
ast: Yá existe un documentu con esti nome.

en: Overwrite file?
ast: ¿Sobroscribir el ficheru?

en: An error occurred while trying to open this file
ast: Hebo un fallu mentanto s'intentaba abrir esti ficheru

en: Sorry
ast: Siéntolo

en: Monthly estimates (%1)
ast: Estimación mensual (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
ast: Hebo un fallu mentantu s'intentaba escribir nesti ficheru.
