audiorename_plugin - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
bg: Има по-стар файл с име "%1".

en: A similar file named '%1' already exists.
bg: Вече има подобен файл с име "%1".

en: A newer file named '%1' already exists.
bg: Вече има по-нов файл с име "%1".

en: Source File
bg: Файл източник

en: Existing File
bg: Съществуващ файл

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
bg: Искате да бъде презаписан съществуващият аудио файл с този отдясно?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
bg: Аудио файлът не се намира
    на локалната файлова система.
    Щракнете върху етикета, за да се зареди.

en: Unable to load audio file
bg: Аудио файлът не може да бъде зареден

en: Artist: %1
bg: Изпълнител: %1

en: Title: %1
bg: Заглавие: %1

en: Comment: %1
bg: Коментар: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
bg: Скорост: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
bg: Дискретизация: %1 %2

en: Length:
bg: Времетраене:
