kcm_emoticons - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
bg: Въведете текста на емотикона. Ако въвеждате поредица емотикони, разделяйте ги с интервали.

en: Emoticons
bg: Емотикони

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
bg: Завлачете или напишете адреса на темата

en: Emoticon themes must be installed from local files.
bg: Темите с емотикони трябва да се инсталират от локални файлове.

en: Could Not Install Emoticon Theme
bg: Темата не беше инсталирана

en: Do you want to remove %1 too?
bg: Искате ли да премахнете и %1?

en: Delete emoticon
bg: Изтриване на емотикон

en: Add Emoticon
bg: Добавяне на емотикон

en: Edit Emoticon
bg: Редактиране на емотикон

en: New Emoticon Theme
bg: Нова тема за емотикони

en: Enter the name of the new emoticon theme:
bg: Въведете новото име на темата:

en: %1 theme already exists
bg: Вече има %1

en: Choose the type of emoticon theme to create
bg: Изберете типа тема, която искате да създадете

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
bg: Мениджър на емотикони

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
bg: Създаване на нов емотикон

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
bg: Създаване на нов емотикон чрез свързване на икона и текст

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
bg: Добавяне...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
bg: Редактиране на иконата или текста

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
bg: Редактиране на иконата или тескта на емотикона

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
bg: Редактиране...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
bg: Премахване на емотикона

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
bg: Премахване на маркирания емотикон от диска

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
bg: Премахване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
bg: Изисква се място около емотиконите

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
bg: Проектиране на нова тема

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
bg: Започнете нова тема като и дадете име. След това изпозлвайте бутона "Добавяне", за да добавите емотикони към нея.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
bg: Нова тема...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
bg: Изтегляне на набори от икони от Интернет

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
bg: Трябва да сте свързани с Интернет, за да използвате това действие. Ще се покаже прозорец с теми от http://www.kde-look.org. Натискането на бутона "Инсталиране" ще инсталира съответната тема.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
bg: Изтегляне на нови набори от икони...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
bg: Инсталиране на локален файл с тема

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
bg: Ако вече сте изтеглии файл с тема, този бутон ще го разопакова и ще го направи използваем от програмите

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
bg: Инсталиране на тема от файл...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
bg: Премахване на аркираната тема от диска

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
bg: Това ще премахне маркраната тема от диска.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
bg: Премахване на тема
