kcm_phonon - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Playback (%1)
bg: Възпроизвеждане (%1)

en: Recording (%1)
bg: Запис (%1)

en: Independent Devices
bg: Независими устройства

en: KDE Audio Hardware Setup
bg: Настройки на звуковия хардуер в KDE

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
bg: Хардуер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
bg: Профил

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
bg: Звукова карта

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
bg: Настройки на устройството

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
bg: Звуково устройство

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
bg: Разположение на говорителя и изпробване

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
bg: Входни нива

en: Audio Playback
bg: Възпроизвеждане на звук(

en: Audio Recording
bg: Запис на звук

en: Video Recording
bg: Възпроизвеждане на образ

en: Test the selected device
bg: Изпробване на избраното устройство

en: Your backend may not support audio recording
bg: Ядрото може да не поддържа запис на звук

en: Your backend may not support video recording
bg: Ядрото може да не поддържа запис на видео

en: Testing %1
bg: Изпробване на %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
bg: Проба

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
bg: предпочитане на избраното устройство

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
bg: без предпочитане на избраното устройство

en: Phonon Configuration Module
bg: Модул за настройка на Phonon

en: Device Preference
bg: Предпочитан ред на устройствата

en: Backend
bg: Ядро

en: Audio Hardware Setup
bg: Настройки на звуковия хардуер

en: Front Left
bg: Отпред отляво

en: Front Left of Center
bg: Отпред отляво или от центъра

en: Front Center
bg: Отпред от центъра

en: Mono
bg: Моно

en: Front Right of Center
bg: Отпред отдясно или от центъра

en: Front Right
bg: Отпред отдясно

en: Side Left
bg: Отстрани отляво

en: Side Right
bg: Отстрани отдясно

en: Rear Left
bg: Отзад отляво

en: Rear Center
bg: Отзад от центъра

en: Rear Right
bg: Отзад отдясно

en: Subwoofer
bg: Субуфер

en: Unknown Channel
bg: Непознат канал
