kcmicons - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Use of Icon
bg: Икони

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
bg: По подразбиране

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
bg: Активни

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
bg: Неактивни

en: Size:
bg: Размер:

en: Animate icons
bg: Анимирани икони

en: Set Effect...
bg: Ефекти...

en: Desktop
bg: Работен плот

en: Toolbar
bg: Лента с инструменти

en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: Small Icons
bg: Малки икони

en: Panel
bg: Системен панел

en: Dialogs
bg: Диалогови прозорци

en: All Icons
bg: Всички икони

en: Setup Default Icon Effect
bg: Ефекти на стандартните икони

en: Setup Active Icon Effect
bg: Ефекти на активните икони

en: Setup Disabled Icon Effect
bg: Ефекти на неактивните икони

en: &Effect:
bg: &Ефекти:

en: No Effect
bg: Без ефект

en: To Gray
bg: Сива гама

en: Colorize
bg: Оцветяване

en: Gamma
bg: Гама ефект

en: Desaturate
bg: Обезцветяване

en: To Monochrome
bg: Монохромна скала

en: &Semi-transparent
bg: &Полупрозрачност

en: Preview
bg: Преглед

en: Effect Parameters
bg: Параметри

en: &Amount:
bg: Ко&личество:

en: Co&lor:
bg: &Цвят:

en: &Second color:
bg: В&тори цвят:

en: Name
bg: Име

en: Description
bg: Описание

en: Install Theme File...
bg: Инсталиране на тема от файл...

en: Install a theme archive file you already have locally
bg: Инсталиране на тема от наличен архив

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
bg: Ако вече имате локален архив с теми, това ще я разархивира и направи годна за употреба от програмите в KDE

en: Get New Themes...
bg: Изтегляне на нови теми...

en: Get new themes from the Internet
bg: Изтегляне на нови теми от Интернет

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
bg: За да извършите това действие трябва да сте свързани с Интернет. Един прозорец ще ви покаже наличните теми от сайта http://www.kde.org. Натиснете съответния бутон, за да инсталирате темата.

en: Remove Theme
bg: Премахване на тема

en: Remove the selected theme from your disk
bg: Премахване на маркираните теми от диска

en: This will remove the selected theme from your disk.
bg: Това ще изтрие маркираните теми от диска.

en: Select the icon theme you want to use:
bg: Изберете тема с икони, която искате да бъде използвана:

en: Drag or Type Theme URL
bg: Местоположение на тема

en: Unable to find the icon theme archive %1.
bg: Не може да бъде намерена темата с икони "%1".

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
bg: Не може да бъде изтеглена темата с икони.
    Моля, проверете дали адресът "%1" е правилен.

en: The file is not a valid icon theme archive.
bg: Файлът не е валиден архив на тема с икони.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
bg: Появи се проблем по време на инсталацията, но повечето от темите в архива са инсталирани.

en: Installing icon themes
bg: Инсталиране на теми с икони

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
bg: <qt>Инсталиране на тема <strong>%1</strong>.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
bg: <qt>Сигурни ли сте, че искате темата с икони <strong>%1</strong> да бъде изтрита?<br /><br />При тази операция ще бъдат изтрити всичките файлове инсталирани от тази тема.</qt>

en: Confirmation
bg: Потвърждение

en: &Theme
bg: &Теми

en: Ad&vanced
bg: &Допълнителни

en: Icons
bg: Икони

en: Icons Control Panel Module
bg: Контролен модул за иконите
