kcmkdnssd - en to bg translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
bg: Допълнителни домейни

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
bg: Списък на домейни, които ще бъдат запитвани за услуги, без локалния домейн .local.

en: ZeroConf configuration
bg: Настройване на ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
bg: (C) 2004,2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
bg: Настройване откриването на услугите чрез ZeroConf
