kdebugdialog - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
bg: Настройки на откриването на грешки

en: File
bg: Файл

en: Message Box
bg: Прозорец за съобщения

en: Shell
bg: Команден интерпретатор

en: Syslog
bg: Системен журнал

en: None
bg: Без

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
bg: Информация

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
bg: Печат в:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
bg: Име на файл:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
bg: Грешка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
bg: Прекъсване при фатална грешка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
bg: Изключване на целия изход за търсене на грешки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
bg: Предупреждение

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
bg: Фатална грешка

en: &Select All
bg: &Маркиране на всичко

en: &Deselect All
bg: &Размаркиране

en: A dialog box for setting preferences for debug output
bg: Диалогов прозорец за задаване настройки на изхода за търсене на грешки

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
bg: Показване на пълния прозорец вместо подразбиращия се прозорец със списък

en: Turn area on
bg: Включване на област

en: Turn area off
bg: Изключване на област
