kglobalaccel - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
bg: Общият бърз клавиш за %1 е записан.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
bg: Приложението %1 записа нов общ бърз клавиш.

en: Open Global Shortcuts Editor
bg: Зареждане редактора на бързи клавиши

en: KDE Global Shortcuts Service
bg: Бързи клавиши за KDE

en: Maintainer
bg: Поддръжка
