kio_bookmarks - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Places
bg: Места

en: My bookmarks
bg: Моите отметки

en: Initial developer
bg: Първи разработчик

en: There are no bookmarks to display yet.
bg: Още няма отметки.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
bg: kio_bookmarks CSS файлът не е открит. Резултатът ще изглежда зле.
    Проверете инсталацията.

en: My Bookmarks
bg: Моите отметки
