knotify4 - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
bg: Съобщения за устройствата

en: Could not mount the following device: %1
bg: Грешка при монтиране на устройството: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
bg: Грешка при демонтиране на устройство %1
    Един или повече файла от устройството са отворени от програма

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
bg: Устройство вече може да бъде махнато: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
bg: Грешка при изваждане на устройство %1
    Един или повече файла от устройството са отворени от програма

en: The following device can now be safely removed: %1
bg: Устройство вече може да бъде махнато: %1

en: KDE Notification Daemon
bg: Демон за съобщения

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
bg: (C) 1997-2008, екипът на KDE

en: Current Maintainer
bg: Текущ разработчик

en: Previous Maintainer
bg: Предишен разработчик

en: Sound support
bg: Поддръжка на звук

en: Porting to KDE 4
bg: Версия за KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
bg: Грешка при зареждане на услугата Jovie за четене на текст
