kquitapp - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
bg: Приключване на програми от команден ред

en: Quit a D-Bus enabled application easily
bg: Лесно приключване на работеща с D-Bus програма

en: Current maintainer
bg: Текуща поддръжка

en: Full service name, overrides application name provided
bg: Пълно име на услугата, пренебрегва зададеното име на програма

en: Path in the D-Bus interface to use
bg: Път до интерфейса на D-Bus, който да се ползва

en: The name of the application to quit
bg: Име на приложението за спиране

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
bg: Програмата %1 не е открита с услугата %2 в пътя %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
bg: Грешка при напускане на програмата %1:
    
         %2 : %3
