kuiserver - en to bg translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
bg: Приключили задачи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
bg: Преместване на записа в различен списък

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
bg: Премахване на записа

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
bg: Изглед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
bg: Показване на всички задачи в списък

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
bg: Показване на всички задачи дървовидно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
bg: Показване на отделни прозорци

en: %1 file | %1 files
bg[0]: %1 файл
bg[1]: %1 файла

en: %1 folder | %1 folders
bg[0]: %1 директория
bg[1]: %1 директории

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
bg: Преместване на записа в друг списък.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
bg: Премахване на записа

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
bg: Показване на всички задачи в списък

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
bg: Показване на всички задачи дървовидно

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
bg: Показване на отделни прозорци.

en: Job Manager
bg: Управление на задачи

en: KDE Job Manager
bg: Управление на задачи в KDE

en: (C) 2000-2009, KDE Team
bg: (C) 2000-2009, екипът на KDE

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: Former Maintainer
bg: Предишна поддръжка

en: Former maintainer
bg: Предишна поддръжка

en: Developer
bg: Разработчик

en: %1 of %2 processed at %3/s
bg: %1 от %2 обработени при %3 в секунда

en: %1 of %2 processed
bg: %1 от %2 обработени

en: %1 processed at %2/s
bg: %1 обработени при %2 в секунда

en: %1 processed
bg: %1 обработени

en: Clear
bg: Изчистване

en: Cancel
bg: Отказ

en: Pause
bg: Пауза

en: Resume
bg: Продължение

en: Configure...
bg: Настройки...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
bg: Списък с работещите файлови изтегляния и задачи (kuiserver)

en: Behavior
bg: Поведение
