plasmapkg - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Install, list, remove Plasma packages
bg: Инсталиране, подреждане, премахване на пакети от Plasma

en: Addon Name
bg: Име на добавката

en: Service Type
bg: Вид услуга

en: Path
bg: Път

en: Package types that are installable with this tool:
bg: Видове пакети, инсталирани с този инструмент:

en: Built in:
bg: Вградено:

en: DataEngine
bg: Ядро за данни

en: Layout Template
bg: Шаблон за изглед

en: Plasmoid
bg: Плазмоид

en: Runner
bg: Стартер

en: Theme
bg: Тема

en: Wallpaper Images
bg: Изображения за тапет

en: Wallpaper Plugin
bg: Приставка за тапет

en: KWin Effect
bg: Визуален ефект (KWin)

en: KWin Window Switcher
bg: Превключване на прозорци (KWin)

en: KWin Script
bg: Скрипт за KWin

en: Provided by plugins:
bg: Осигурява се от приставки:

en: Provided by .desktop files:
bg: Осигурява се от файлове .desktop:

en: Plasma Package Manager
bg: Пакетен мениджър на Plasma

en: Original author
bg: Първоначален автор

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
bg: Създаване на хеш SHA1 за пакета в <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
bg: За инсталиране или премахване се отнася до пакетите за всички потребители.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, e.g. theme, wallpaper, plasmoid, dataengine, runner, layout-template, etc.
bg: Вид пакет, напр. тема, тапет, плазмоид, ядро за данни, стартер, шаблон на изгледа и т.н.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
bg: Инсталиране на пакета в <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
bg: Обновяване на пакета в <path>

en: List installed packages
bg: Показване на инсталираните пакети

en: lists all known Package types that can be installed
bg: Списък на всички видове пакети, които може да се инсталират

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
bg: Премахване на пакета <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
bg: Абсолютният път до пакета. Ако не бъде зададен, тогава ще бъде използван стандартният на KDE.

en: Failed to generate a Package hash for %1
bg: Грешка при създаване на хеш на пакет за %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
bg: Хеш SHA1 за пакет в %1: "%2"

[ctx: package type]
en: wallpaper
bg: тапет

[ctx: package type]
en: plasmoid
bg: плазмоид

[ctx: package type]
en: theme
bg: тема

[ctx: package type]
en: dataengine
bg: ядро за данни

[ctx: package type]
en: runner
bg: стартер

[ctx: package type]
en: wallpaperplugin
bg: приставка за тапет

[ctx: package type]
en: layout-template
bg: шаблон за изглед

[ctx: package type]
en: kwineffect
bg: ефект за kwin

[ctx: package type]
en: windowswitcher
bg: превключване на прозорци

[ctx: package type]
en: kwinscript
bg: скрипт за kwin

en: Could not find a suitable installer for package of type %1
bg: Не беше намерен подходящ инсталатор за пакет от типа %1

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
bg: Инсталаторът за пакета на тип %1 не беше зареден. Грешка: %2

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict each other, please select only one.
bg: Настройките на пакета и на системата са в конфликт, изберете едните.

en: Successfully removed %1
bg: Премахването на %1 беше успешно

en: Removal of %1 failed.
bg: Премахването на %1 беше неуспешно.

en: Successfully installed %1
bg: Инсталирането на %1 беше успешно

en: Installation of %1 failed.
bg: Инсталирането на %1 беше неуспешно.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
bg: Необходим е един за инсталиране, премахване или показване.
