kdelibs_colors4 - en to bg translation catalogue (375 entries)

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
bg: Антично бяло

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
bg: Антично бяло 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
bg: Антично бяло 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
bg: Антично бяло 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
bg: Антично бяло 4

[ctx: color]
en: BlueViolet
bg: Синьо-виолетово

[ctx: color]
en: CadetBlue
bg: Наситено синьо

[ctx: color]
en: CadetBlue1
bg: Наситено синьо 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
bg: Наситено синьо 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
bg: Наситено синьо 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
bg: Наситено синьо 4

[ctx: color]
en: DarkBlue
bg: Тъмносиньо

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
bg: Тъмно златисто

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
bg: Тъмно златисто 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
bg: Тъмно златисто 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
bg: Тъмно златисто 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
bg: Тъмно златисто 4

[ctx: color]
en: DarkGray
bg: Тъмно сиво

[ctx: color]
en: DarkGreen
bg: Тъмно зелено

[ctx: color]
en: DarkGrey
bg: Тъмно сиво

[ctx: color]
en: DarkKhaki
bg: Тъмно каки

[ctx: color]
en: DarkMagenta
bg: Тъмно морско зелено

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
bg: Тъмно маслинено зелено

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
bg: Тъмно маслинено зелено 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
bg: Тъмно маслинено зелено 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
bg: Тъмно маслинено зелено 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
bg: Тъмно маслинено зелено 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
bg: Тъмно оранжево

[ctx: color]
en: DarkOrange1
bg: Тъмно оранжево 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
bg: Тъмно оранжево 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
bg: Тъмно оранжево 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
bg: Тъмно оранжево 4

[ctx: color]
en: DarkRed
bg: Тъмно червено

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
bg: Тъмно морско зелено

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
bg: Тъмно морско зелено 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
bg: Тъмно морско зелено 2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
bg: Тъмно морско зелено 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
bg: Тъмно морско зелено 4

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
bg: Тъмно тюркоазено

[ctx: color]
en: DarkViolet
bg: Тъмно лилаво

[ctx: color]
en: DeepPink
bg: Тъмно розово

[ctx: color]
en: DeepPink1
bg: Тъмно розово 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
bg: Тъмно розово 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
bg: Тъмно розово 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
bg: Тъмно розово 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
bg: Небесно синьо

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
bg: Небесно синьо 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
bg: Небесно синьо 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
bg: Небесно синьо 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
bg: Небесно синьо 4

[ctx: color]
en: DimGray
bg: Опушено сиво

[ctx: color]
en: DimGrey
bg: Опушено сиво

[ctx: color]
en: DodgerBlue
bg: Синьо-сиво

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
bg: Синьо-сиво 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
bg: Синьо-сиво 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
bg: Синьо-сиво 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
bg: Синьо-сиво 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
bg: Цветно бяло

[ctx: color]
en: ForestGreen
bg: Горско зелено

[ctx: color]
en: GhostWhite
bg: Бледо бяло

[ctx: color]
en: GreenYellow
bg: Жълтозелено

[ctx: color]
en: HotPink
bg: Ярко розово

[ctx: color]
en: HotPink1
bg: Ярко розово 1

[ctx: color]
en: HotPink2
bg: Ярко розово 2

[ctx: color]
en: HotPink3
bg: Ярко розово 3

[ctx: color]
en: HotPink4
bg: Ярко розово 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
bg: Бледо лилаво-червено

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
bg: Бледо лилаво-червено 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
bg: Бледо лилаво-червено 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
bg: Бледо лилаво-червено 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
bg: Бледо лилаво-червено 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
bg: Светло зелено

[ctx: color]
en: LemonChiffon
bg: Светло лимонено-жълто

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
bg: Светло лимонено-жълто 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
bg: Светло лимонено-жълто 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
bg: Светло лимонено-жълто 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
bg: Светло лимонено-жълто 4

[ctx: color]
en: LightBlue
bg: Светло синьо

[ctx: color]
en: LightBlue1
bg: Светло синьо 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
bg: Светло синьо 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
bg: Светло синьо 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
bg: Светло синьо 4

[ctx: color]
en: LightCoral
bg: Светло коралово

[ctx: color]
en: LightCyan
bg: Светло синьо-зелено

[ctx: color]
en: LightCyan1
bg: Светло синьо-зелено 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
bg: Светло синьо-зелено 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
bg: Светло синьо-зелено 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
bg: Светло синьо-зелено 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
bg: Светло златисто

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
bg: Светло златисто 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
bg: Светло златисто 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
bg: Светло златисто 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
bg: Светло златисто 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
bg: Светло златисто-жълто

[ctx: color]
en: LightGray
bg: Светло сиво

[ctx: color]
en: LightGreen
bg: Светло зелено

[ctx: color]
en: LightGrey
bg: Светло сиво

[ctx: color]
en: LightPink
bg: Светло розово

[ctx: color]
en: LightPink1
bg: Светло розово 1

[ctx: color]
en: LightPink2
bg: Светло розово 2

[ctx: color]
en: LightPink3
bg: Светло розово 3

[ctx: color]
en: LightPink4
bg: Светло розово 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
bg: Светло розово-оранжево

[ctx: color]
en: LightSalmon1
bg: Светло розово-оранжево 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
bg: Светло розово-оранжево 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
bg: Светло розово-оранжево 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
bg: Светло розово-оранжево 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
bg: Светло морско зелено

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
bg: Светло небесно синьо

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
bg: Светло небесно синьо 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
bg: Светло небесно синьо 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
bg: Светло небесно синьо 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
bg: Светло небесно синьо 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
bg: Светло синьо-лилаво

[ctx: color]
en: LightSlateGray
bg: Светло синьо-сиво

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
bg: Светло синьо-сиво 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
bg: Светло стоманено синьо

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
bg: Светло стоманено синьо 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
bg: Светло стоманено синьо 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
bg: Светло стоманено синьо 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
bg: Светло стоманено синьо 4

[ctx: color]
en: LightYellow
bg: Светло жълто

[ctx: color]
en: LightYellow1
bg: Светло жълто 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
bg: Светло жълто 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
bg: Светло жълто 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
bg: Светло жълто 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
bg: Лимонено зелено

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
bg: Наситено зеленикаво-синьо

[ctx: color]
en: MediumBlue
bg: Наситено синьо-лилаво

[ctx: color]
en: MediumOrchid
bg: Наситено тъмно виолетово

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
bg: Наситено тъмно виолетово

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
bg: Наситено тъмно виолетово

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
bg: Наситено тъмно виолетово

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
bg: Наситено тъмно виолетово

[ctx: color]
en: MediumPurple
bg: Наситено пурпурно

[ctx: color]
en: MediumPurple1
bg: Наситено пурпурно 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
bg: Наситено пурпурно 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
bg: Наситено пурпурно 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
bg: Наситено пурпурно

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
bg: Наситено синьо-лилаво

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
bg: Наситено синьо-лилаво

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
bg: Наситено зеленикаво-синьо

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
bg: Тюркоаз

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
bg: Светло виолетово-червено

[ctx: color]
en: MidnightBlue
bg: Тъмно синьо

[ctx: color]
en: MintCream
bg: Бледо синьо-зелено

[ctx: color]
en: MistyRose
bg: Светло розово

[ctx: color]
en: MistyRose1
bg: Светло розово 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
bg: Светло розово 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
bg: Светло розово 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
bg: Светло розово 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
bg: Кафяво-бежово

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
bg: Кафяво-бежово 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
bg: Кафяво-бежово 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
bg: Кафяво-бежово 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
bg: Кафяво-бежово

[ctx: color]
en: NavyBlue
bg: Небесно синьо

[ctx: color]
en: OldLace
bg: Светло ленено бяло

[ctx: color]
en: OrangeRed
bg: Оранжевочервено

[ctx: color]
en: OrangeRed1
bg: Оранжевочервено 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
bg: Оранжевочервено 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
bg: Оранжевочервено 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
bg: Оранжевочервено 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
bg: Бледо златисто

[ctx: color]
en: PaleGreen
bg: Бледо зелено

[ctx: color]
en: PaleGreen1
bg: Бледо зелено 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
bg: Бледо зелено 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
bg: Бледо зелено 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
bg: Бледо зелено 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
bg: Бледо тюркоазено

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
bg: Бледо тюркоазено 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
bg: Бледо тюркоазено 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
bg: Бледо тюркоазено 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
bg: Бледо тюркоазено 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
bg: Бледо виолетово-червено

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
bg: Бледо виолетово-червено 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
bg: Бледо виолетово-червено 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
bg: Бледо виолетово-червено 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
bg: Бледо виолетово-червено 4

[ctx: color]
en: PeachPuff
bg: Прасковено

[ctx: color]
en: PeachPuff1
bg: Прасковено 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
bg: Прасковено 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
bg: Прасковено 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
bg: Прасковено 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
bg: Прашно синьо

[ctx: color]
en: RosyBrown
bg: Розово-кафяво

[ctx: color]
en: RosyBrown1
bg: Розово-кафяво 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
bg: Розово-кафяво 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
bg: Розово-кафяво 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
bg: Розово-кафяво 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
bg: Кралско синьо

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
bg: Кралско синьо 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
bg: Кралско синьо 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
bg: Кралско синьо 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
bg: Кралско синьо 4

[ctx: color]
en: SandyBrown
bg: Пясъчно кафяво

[ctx: color]
en: SeaGreen
bg: Морско зелено

[ctx: color]
en: SeaGreen1
bg: Морско зелено 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
bg: Морско зелено 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
bg: Морско зелено 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
bg: Морско зелено 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
bg: Небесно синьо

[ctx: color]
en: SkyBlue1
bg: Небесно синьо 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
bg: Небесно синьо 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
bg: Небесно синьо 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
bg: Небесно синьо 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
bg: Синьо-лилаво 1

[ctx: color]
en: SlateBlue1
bg: Синьо-лилаво 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
bg: Синьо-лилаво 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
bg: Синьо-лилаво 1

[ctx: color]
en: SlateBlue4
bg: Синьо-лилаво 1

[ctx: color]
en: SlateGray
bg: Светло синьо-зелено

[ctx: color]
en: SlateGray1
bg: Светло синьо-зелено 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
bg: Светло синьо-зелено 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
bg: Светло синьо-зелено 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
bg: Светло синьо-зелено 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
bg: Светло синьо-зелено 5

[ctx: color]
en: SpringGreen
bg: Пролетно зелено

[ctx: color]
en: SpringGreen1
bg: Пролетно зелено 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
bg: Пролетно зелено 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
bg: Пролетно зелено 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
bg: Пролетно зелено 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
bg: Стоманено синьо

[ctx: color]
en: SteelBlue1
bg: Стоманено синьо 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
bg: Стоманено синьо 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
bg: Стоманено синьо 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
bg: Стоманено синьо 4

[ctx: color]
en: VioletRed
bg: Виолетово-червено

[ctx: color]
en: VioletRed1
bg: Виолетово-червено 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
bg: Виолетово-червено 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
bg: Виолетово-червено 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
bg: Виолетово-червено 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
bg: Опушено бяло

[ctx: color]
en: YellowGreen
bg: Жълто-зелено

[ctx: color]
en: aquamarine
bg: аквамарин

[ctx: color]
en: aquamarine1
bg: аквамарин 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
bg: аквамарин 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
bg: аквамарин 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
bg: аквамарин 4

[ctx: color]
en: azure
bg: азурно

[ctx: color]
en: azure1
bg: азурно 1

[ctx: color]
en: azure2
bg: азурно 2

[ctx: color]
en: azure3
bg: азурно 3

[ctx: color]
en: azure4
bg: азурно 4

[ctx: color]
en: beige
bg: бежово

[ctx: color]
en: bisque1
bg: Светло-бежово 1

[ctx: color]
en: bisque2
bg: Светло-бежово 2

[ctx: color]
en: bisque3
bg: Светло-бежово 3

[ctx: color]
en: bisque4
bg: Светло-бежово 4

[ctx: color]
en: black
bg: черно

[ctx: color]
en: blue
bg: синьо

[ctx: color]
en: blue1
bg: синьо 1

[ctx: color]
en: blue2
bg: синьо 2

[ctx: color]
en: blue3
bg: синьо 3

[ctx: color]
en: blue4
bg: синьо 4

[ctx: color]
en: brown
bg: кафяво

[ctx: color]
en: brown1
bg: кафяво 1

[ctx: color]
en: brown2
bg: кафяво 2

[ctx: color]
en: brown3
bg: кафяво 3

[ctx: color]
en: brown4
bg: кафяво 4

[ctx: color]
en: burlywood
bg: Дървено кафяво

[ctx: color]
en: burlywood1
bg: Дървено кафяво 1

[ctx: color]
en: burlywood2
bg: Дървено кафяво 2

[ctx: color]
en: burlywood3
bg: Дървено кафяво 3

[ctx: color]
en: burlywood4
bg: Дървено кафяво 4

[ctx: color]
en: chocolate
bg: шоколадово

[ctx: color]
en: chocolate1
bg: шоколадово 1

[ctx: color]
en: chocolate2
bg: шоколадово 2

[ctx: color]
en: chocolate3
bg: шоколадово 3

[ctx: color]
en: chocolate4
bg: шоколадово 4

[ctx: color]
en: coral
bg: коралово

[ctx: color]
en: coral1
bg: коралово 1

[ctx: color]
en: coral2
bg: коралово 2

[ctx: color]
en: coral3
bg: коралово 3

[ctx: color]
en: coral4
bg: коралово 4

[ctx: color]
en: cornsilk
bg: Царевично жълто

[ctx: color]
en: cornsilk1
bg: Царевично жълто 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
bg: Царевично жълто 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
bg: Царевично жълто 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
bg: Царевично жълто 4

[ctx: color]
en: gainsboro
bg: Бежово-сиво

[ctx: color]
en: gold
bg: златисто

[ctx: color]
en: gold1
bg: златисто 1

[ctx: color]
en: gold2
bg: златисто 2

[ctx: color]
en: gold3
bg: златисто 3

[ctx: color]
en: gold4
bg: златисто 4

[ctx: color]
en: goldenrod
bg: Светло златисто

[ctx: color]
en: goldenrod1
bg: Светло златисто 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
bg: Светло златисто 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
bg: Светло златисто 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
bg: Светло златисто 4

[ctx: color]
en: green
bg: зелено

[ctx: color]
en: green1
bg: зелено 1

[ctx: color]
en: green2
bg: зелено 2

[ctx: color]
en: green3
bg: зелено 3

[ctx: color]
en: green4
bg: зелено 4

[ctx: color]
en: honeydew
bg: Бледо-синьо

[ctx: color]
en: honeydew1
bg: Бледо-синьо 1

[ctx: color]
en: honeydew2
bg: Бледо-синьо 2

[ctx: color]
en: honeydew3
bg: Бледо-синьо 3

[ctx: color]
en: honeydew4
bg: Бледо-синьо 4

[ctx: color]
en: ivory
bg: слонова кост

[ctx: color]
en: ivory1
bg: слонова кост 1

[ctx: color]
en: ivory2
bg: слонова кост 2

[ctx: color]
en: ivory3
bg: слонова кост 3

[ctx: color]
en: ivory4
bg: слонова кост 4

[ctx: color]
en: khaki
bg: каки

[ctx: color]
en: khaki1
bg: каки 1

[ctx: color]
en: khaki2
bg: каки 2

[ctx: color]
en: khaki3
bg: каки 3

[ctx: color]
en: khaki4
bg: каки 4

[ctx: color]
en: lavender
bg: Бледо лилаво

[ctx: color]
en: linen
bg: лен

[ctx: color]
en: moccasin
bg: Бежово-жълто

[ctx: color]
en: orange
bg: оранжево

[ctx: color]
en: orange1
bg: оранжево 1

[ctx: color]
en: orange2
bg: оранжево 2

[ctx: color]
en: orange3
bg: оранжево 3

[ctx: color]
en: orange4
bg: оранжево 4

[ctx: color]
en: orchid
bg: Тъмно виолетово

[ctx: color]
en: orchid1
bg: Тъмно виолетово 1

[ctx: color]
en: orchid2
bg: Тъмно виолетово 2

[ctx: color]
en: orchid3
bg: Тъмно виолетово 3

[ctx: color]
en: orchid4
bg: Тъмно виолетово 1

[ctx: color]
en: pink
bg: розово

[ctx: color]
en: pink1
bg: розово 1

[ctx: color]
en: pink2
bg: розово 2

[ctx: color]
en: pink3
bg: розово 3

[ctx: color]
en: pink4
bg: розово 4

[ctx: color]
en: purple
bg: пурпурно

[ctx: color]
en: purple1
bg: пурпурно 1

[ctx: color]
en: purple2
bg: пурпурно 2

[ctx: color]
en: purple3
bg: пурпурно 3

[ctx: color]
en: purple4
bg: пурпурно 4

[ctx: color]
en: red
bg: червено

[ctx: color]
en: red1
bg: червено 1

[ctx: color]
en: red2
bg: червено 2

[ctx: color]
en: red3
bg: червено3

[ctx: color]
en: red4
bg: червено4

[ctx: color]
en: salmon1
bg: Розово-оранжево 1

[ctx: color]
en: salmon2
bg: Розово-оранжево 1

[ctx: color]
en: salmon3
bg: Розово-оранжево 1

[ctx: color]
en: salmon4
bg: Розово-оранжево 1

[ctx: color]
en: seashell
bg: Бледо жълто

[ctx: color]
en: seashell1
bg: Бледо жълто 1

[ctx: color]
en: seashell2
bg: Бледо жълто 2

[ctx: color]
en: seashell3
bg: Бледо жълто 3

[ctx: color]
en: seashell4
bg: Бледо жълто 4

[ctx: color]
en: snow
bg: снежно

[ctx: color]
en: snow1
bg: снежно 1

[ctx: color]
en: snow2
bg: снежно 2

[ctx: color]
en: snow3
bg: снежно 3

[ctx: color]
en: snow4
bg: снежно 4

[ctx: color]
en: thistle
bg: Синьо-виолетово

[ctx: color]
en: thistle1
bg: Синьо-виолетово 1

[ctx: color]
en: thistle2
bg: Синьо-виолетово 2

[ctx: color]
en: thistle3
bg: Синьо-виолетово 3

[ctx: color]
en: thistle4
bg: Синьо-виолетово 4

[ctx: color]
en: tomato
bg: доматено

[ctx: color]
en: tomato1
bg: доматено 1

[ctx: color]
en: tomato2
bg: доматено 2

[ctx: color]
en: tomato3
bg: доматено 3

[ctx: color]
en: tomato4
bg: доматено 4

[ctx: color]
en: turquoise
bg: тюркоазено

[ctx: color]
en: turquoise1
bg: тюркоазено 1

[ctx: color]
en: turquoise2
bg: тюркоазено 2

[ctx: color]
en: turquoise3
bg: тюркоазено 3

[ctx: color]
en: turquoise4
bg: тюркоазено 4

[ctx: color]
en: violet
bg: виолетово

[ctx: color]
en: white
bg: бяло

[ctx: color]
en: yellow
bg: жълто

[ctx: color]
en: yellow1
bg: жълто 1

[ctx: color]
en: yellow2
bg: жълто 2

[ctx: color]
en: yellow3
bg: жълто 3

[ctx: color]
en: yellow4
bg: жълто 4
